Контакти


Замовлення та доставка


УмовиГарантіяㅤДоставкаㅤДокументи

Ми прагнемо надавати найкращий сервіс нашим клієнтам і обробляти всі ваші замовлення якомога швидше. Купуючи меблі онлайн, ви автоматично погоджуєтеся з наступними умовами:

01. Усі замовлення, розміщені на цьому веб-сайті, повинні бути повністю оплачені перед тим, як вони будуть відправлені нашою компанією або нашими партнерами.

02. Усі товари повинні бути перевірені після доставки, а про будь-які пошкодження необхідно негайно повідомити продавця.

03. Продавець залишає за собою право скасувати будь-яке замовлення через проблеми з оплатою або інші непередбачені обставини.

Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх нашим спеціалістам. Для цього заповніть контактну форму та введіть своє запитання. Представники компанії нададуть відповідь у найкоротший термін. Також ви можете зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним способом.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

 • Які види меблів ви пропонуєте?

  Ми пропонуємо широкий асортимент меблів, включаючи меблі для вітальні, спальні, їдальні, офісні меблі, вуличні меблі та багато іншого.

 • Скільки часу потрібно, щоб моє замовлення прибуло?

  Терміни доставки залежатимуть від замовленого товару та місця доставки. Зазвичай доставка замовлення може тривати від 3 до 6 тижнів.

 • Чи пропонуєте ви спеціальні знижки?

  Так, ми пропонуємо різноманітні знижки та спеціальні пропозиції протягом року. Перегляньте наш веб-сайт або підпишіться на нашу електронну розсилку, щоб бути в курсі наших поточних акцій.

 • Ви надаєте гарантію на свої меблі?

  Так, ми надаємо 18 місяців гарантії на всі меблі, що продаються в нашому магазині.

 • Як правильно вибрати тканину ?


 • Як правильно ?Наші локації

Illustration

Luks

+38 068 321 98 91 |moc.liamg%400202edartskul

Showroom: Luks тц Аракс, Київ, Велика кільцева 110

Illustration

Stailend

+1 (234) 567 89 00 | moc.liame%40emohf

Showroom: Stailend тц Аракс, Київ, Велика кільцева 110

Illustration

Showroom in London

+1 (234) 567 55 02 | moc.liame%40emohf

Showroom: Stailend тц Аракс, Чернігів, Велика кільцева 110

Наші цінності

Високі стандарти

Ми будуємо довгострокові відносини з усіма нашими клієнтами. Тому наша якість продукції є для нас оптимальною. Дотримуючись високих стандартів, ми підтверджуємо наші наміри та пропонуємо передові рішення нашим клієнтам.

Вдосконалення

Приймаючи всі виклики, ми знаходимо унікальний підхід до бізнесу, що працює в усіх галузях. Ми ніколи не перестаємо вдосконалювати наші товари та послуги для досягнення найвищих результатів для наших клієнтів. Жодна бізнес-проблема не залишиться невирішеною при роботі з Luks!

Командна робота

Наша компанія – це група професіоналів, які мають схожі пріоритети та цінності. Ми знаємо, що тільки професійна та розумна команда може надати послуги високого рівня. Тому у нас є жорсткі вимоги до тих, хто хоче приєднатися до нашої команди.

Умови гарантії

Виробник гарантує якість виготовленої продукції. І протягом 18 місяців з дня продажу, несе відповідальність за виявлені дефекти, якщо вони виникли з вини виробника, за умови дотримання правил експлуатації, транспортування та зберігання. А на окремі конструктивні елементи підприємство надає 3-РІЧНУ ГАРАНТІЮ. Впевненість у якості наших меблів дозволяє нам збільшити гарантійний термін.

 Якщо будь-які меблі, придбані в нашому магазині, мають дефект виробника, ми замінимо їх безкоштовно.

Якщо будь-які меблі, придбані в нашому магазині, будуть пошкоджені внаслідок нещасного випадку або звичайного зносу, ми відремонтуємо предмет за певну плату.

Ми залишаємо за собою право відмовити в гарантійній претензії або в запиті на повернення, якщо виявиться, що товар пошкоджений через неправильне використання або недбалість.

Умови повернення

Повернення приймається в нашому магазині протягом 14 днів від початкової дати покупки. Усі предмети, що повертаються, мають бути у своєму початковому стані, включаючи всю оригінальну упаковку.

Клієнти несуть відповідальність за витрати на зворотну доставку та за те, щоб товари були безпечно упаковані для транспортування.

Ми залишаємо за собою право відмовити в будь-якому поверненні, яке не відповідає нашим умовам повернення. Плата за доставку не повертається. Ми залишаємо за собою право відмовити в поверненні, якщо воно не відповідає нашим умовам повернення. Плата за доставку не повертається.

Відшкодування буде надано в оригінальній формі оплати.
Поверненню не підлягають: уцінені товари (під уцінкою розуміється знижка 10% та більше ), зібрані або пошкоджені після покупки товари, матраци (без упаковки / с порушеною упаковкою або вживані), товари, які виготовлялися або привозилися під індивідуальне замовлення.
Увага! Якщо товар індивідуальний, виготовлений під індивідуальні розміри і / або в певній оббивці, яка була обрана замовником, то даний виріб належить до переліку товарів доповнення №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну ( поверненню).

Якщо Вам необхідно скористатися гарантійним ремонтом або Ви хочете повернути товар, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом. Ми постараємося допомогти вам якомога швидше. Якщо у вас виникнуть труднощі із замовленням або оплатою, зв’яжіться з нами електронною поштою чи телефоном. Наша служба підтримки клієнтів працює з 10-00 до 20-00 та без вихідних.